درباره ما

هر آنچه درباره هانتا باید بدانیم

درباره هانتا

شرکت دانش بنیان آینده سازان و ایده پردازان نسل توسعه الکترونیک تحت عنوان برند هـانتـــا طـراح و تولیـد کننده سـیـــستم های هوشمند ساختمان به شماره ثبت 382620 در سال 1389 با هدف ارائه محصولات و خدمات تخــصصی مدیریت هوشمند ساختمان در راســـتای بهینه سازی مصرف انرژی، ارتقاء امنیت و راحتی فعالیت خود را آغاز نمود.

 

این شرکت با در اختیار داشتن تیمی متخصص و مجرب و با کسب چندین گواهیـنامه ثبت اخـتراع در این زمینه، پس از سال ها تحقیق و پژوهش مستمر توانسته است با به دست آوردن دانش فنی روز دنیا در زمینه سیستم های مدیریت ساختمان، اقدام به بومی سازی آن نماید و در نهایت محصولی با کیفیت و با قابلیت های منحصر بفرد ارائه نماید که در مقایسه با محصولات خارجی، دارای انعطاف لازم و متناسب با نیاز ســاخــتمان های داخل کشـــور باشد . این شـــرکت فــــــعالیت های خود را در بخـــــش های مشاوره، طراحی، نظارت، ارائه تجهیزات، نصب و راه اندازی در زمینه هوشمند سازی ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و هتل به منصه ظهور رسانیده است.

ما عاشق تکنولوژی هستیم

به جرات می تونم بگم که هانتا تنها شرکت ایرانی است که محصولات خانه هوشمند را در داخل کشور تولید می کند و کامل ترین پک تجهیزات هوشمندسازی ساختمان در ایران را دارد.

هوشمندسازی ساختمان دفتر نهاد ریاست جمهوری و صدها پروزه در زمینه اسمارت هوم و سیستم مدیریت هوشمند ساختمان در تهران و سراسر کشور نشان از توانمندی شرکت هانتا در این صنعت دارد.

خانه هوشمند هانتا

سیستم BMS

هانتا اولین شرکت ارائه کننده سیستم مدیریت هوشمند ساختمان در ایران است و افتخار هوشمندسازی ساختمان نهاد ریاست جمهوری را دارا می باشد.

هوشمندسازی هتل

خدمات هوشمندسازی هتل  با جدیدترین تکنولوژی ها روز جهت افزایش حس رضایت مشتریان هتل و همچنین کنترل دقیق تر صاحبان هتل در زمینه ارائه خدمات بهتر به مشتریان و مصرف انرژی از خدمات خانه هوشمند هانتا می باشد.

2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

تجهیزات هوشمندسازی ساختمان هانتا داری 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

نمایندگی فعال در سراسر کشور

ما برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان مان در بیشتر استان های کشور نمایندگی فعال فروش، نصب و خدمات پس از فروش داریم

چشم انداز آینده هانتا

هوشمندسازی فقط مخصوص ساختمان های لوکس نیست

ما در هانتا اعتقاد داریم که هوشمندسازی فقط مخصوص ساختمان لاکچری نیست و تمام مردم ایران با هر سطح بودجه ای باید بتوانید از مزیت هوشمندسازی منزل بهره مند شوند. پس دست به کار شدیم و پک های هوشمندسازی  اقتصادی را با قیمت بسیار مناسب در داخل کشور تولید کرده ایم، تا همه از مزایای خانه هوشمند بهره مند شوند.

با تیم هانتا بیشتر آشنا شوید

تیم مدیریتی هانتا

هانتا افتخار همکاری با افراد زیر دارد:

مهندس دهقانی

مدیر عامل

حامد مشایخی

مدیر فروش

منصور حسینیان

مدیر فنی

حمیدرضا نظام

مدیر تولید

مریم منصوری

سرپرست مالی

می خواید خونه تون رو حرفه ای هوشمند کنید

با ما تماس بگیرید

تیم خانه هوشمند هانتا