پکیج هوشمندسازی خانه اکونومی نیاز گروه زیادی از مشتریان است که قصد هوشمندسازی منزل خود را با هزینه پایین دارند.

پکیج هوشمندسازی خانه هانتا در سطح اکونومی به گونه ای طراحی شده است که برای یک واحد 100 متری زیر 10 میلیون تومان هزینه داشته باشد.

بله درست متوجه شدید زیر 10 میلیون تومان!!😮😮شاید از خودتون بپرسید در بیشتر برندها حداقل 2 برابر این مبلغ باید هزینه کنیم شما چطوری با 10 میلیون تومان این کار را انجام می دهید؟ 🤔خوب برگ برنده ما اینه که برخلاف بقیه برندهای خارجی و به ظاهر وطنی تکنولوژی محصولات ما صد در صد داخلیه ، هم نرم افزار و هم سخت افزار. نرم افزار خانه هوشمند هانتا توسط تیم فنی این شرکت و به صورت کاملا بومی طراحی شده است و به همین دلیل به راحتی با محصولات تولید شرکت مچ می شود و در صورت وجود باگ در عملکرد نرم افزار به سرعت توسط تیم فنی شرکت حل می گردد. در بحث سخت افزار نیز بیشتر قطعات محصولات خانه هوشمند هانتا، توسط تیم تولید این شرکت و در داخل کشور تولید و مونتاژ می گردد و اینها همه یعنی هزینه کمتر. در وهله بعدی شما با تهیه محصولات خانه هوشمند هانتا عملا از تولید داخلی حمایت می کنید. یعنی هم خدمات بهتری دریافت می کنید هم محصولات باکیفیت جهانی را با بهترین قیمت ممکن تهیه می کنید.

حال می خوایم که پکیج هوشمندسازی خانه هانتا سطح اکونومی را بررسی کنیم و اجزای این پک را به شما معرفی نماییم.

اجزای پکیچ هوشمندسازی خانه هانتا در سطح اکونومی

1- کلید هوشمند دو پل و چهار پل

برای پکیچ سطح اکونومی هانتا ما 4 عدد کلید روشنایی دوپل هوشمند هانتا و 4 عدد کلید روشنایی هوشمند چهار پل هانتا در نظر گرفته ایم. با استفاده از این تعداد کلید که توسط کارشناسان شرکت برآورد شده است، می توان بخش روشنایی یک واحد 100 متری دو خواب را هوشمند کرد. هزینه تقریبی تهیه این 8 کلید روشنایی حدود 3 میلون تومان است.

کلید روشنایی هانتا

                   کلید روشنایی هانتا

2-کلید ترموستات هوشمند هانتا

برای کنترل گرمایش و سرمایش منزل ما در این پکیچ یک عدد کلید ترموستات هوشمند هانتا مجهز به نمایشگر دما محیط  را در نظر گرفته ایم تا بتوانید از هر مکانی از طریق اپلکیشن هانتا سرمایش و گرمایش منزل را کنترل نمایید . هزینه تهیه این ترموستات هوشمند حدود 780000 تومن است.

کلید ترموستات هوشمند هانتا

کلید ترموستات هوشمند هانتا

3-کلید کنترل پرده

با استفاده از کلید پرده هانتا می توانید پرده ها منزل را بالا و پایین بکشید و حتی با تعریف سناریو ها، عملکردی تعریف کنید که در ساعات معینی از شبانه روز پرده ها به صورت خودکار باز و بسته شود. همچنین با استفاده از اپلیکیشن خانه هوشمند هانتا می توانید از هر مکانی پرده های منزلتان را کنترل کنید.  هزینه تهیه کلید کنترل پرده هانتا حدود 350000 تومان می باشد.

کلید هوشمند کنترل پرده هانتا

کلید هوشمند کنترل پرده هانتا

4-کلید سرویس بهداشتی

با استفاده از کلید سرویس بهداشتی می توانید تهویه، روشنایی، اسپری و موزیک را در سرویس بهداشتی داشته باشید. در کلید سرویس بهداشتی هانتا با تعریف سناریو می توانید تنظیماتی انجام دهید که به محض ورود به سرویس بهداشتی موزیک موردعلاقه شما پخش شود و بعد از خروج شما سیستم تهویه و اسپری فعال گردد. هزینه تهیه این کلید 350000 تومان است.

کلید هوشمند سرویس بهداشتی هانتا

کلید هوشمند سرویس بهداشتی هانتا

5-تاچ پنل 7 اینچی

تاچ پنل قلب یک خانه هوشمند است. از طریق تاچ پنل هوشمند هانتا می توانید کلیه کلیدهای خانه هوشمند را کنترل نمایید و برایشان سناریو تعربف کنید. همچنین آپدیت های جدید نرم افزاری و تعداد زیادی قابلیت دیگری از طریق تاچ پنل در اختیار مشتریان خانه هوشمند هانتا قرار می گیرد. هزینه تهیه تاچ پنل هوشمند 7 اینچ هانتا حدود 5 میلیون تومان می باشد.

تاچ پنل 7 اینچ هانتا

تاچ پنل 7 اینچ هانتا

6-گت وی

برای ارتباط بین تاچ پنل و کلید ها و کلید ها با هم به Gateway نیاز دارید. هزینه تهیه این محصول هم 1100000 تومان است.

3-ماژول کنترل از راه دور

برای اینکه بتوانید خانه هوشمند خود را از راه دور و با استفاده از تلفن همراهتان از هر جایی کنترل نمایید، نیاز به تهیه ماژول کنترل از راه دور هانتا دارید. با تهیه ماژول کنترل از راه دور و استفاده از اپلیکیشن خانه هوشمند هانتا که هم نسخه آندروید و هم نسخه ios دارد می توانید کلیدهای خانه هوشمند منزلتان را از هر جایی داخل و خارج خانه به راحتی کنترل کنید. هزینه تهیه این ماژول هم 480000 تومان است.

برآورد هزینه کلی پکیج اکونومی خانه هوشمند هانتا

با یک حساب سرانگشتی به راحتی به این نتیجه می رسیم که با 10 میلیون تومان می توانیم یک خانه هوشمند کامل داشته باشیم. محصولات خانه هوشمند هانتا دارای 2 سال وارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور هستند و شما می توانید با خیال راحت اقدامات به تهیه این محصولات نمایید و بر خلاف محصولات هوشمندسازی خارجی که پشتیبانی فنی آن ها به دلیل تحریم ها دچار مشکل شده است از خدمات پس از فروش محصولات خانه هوشمند هانتا بهره مند شوید و حداکثر کارایی را دریافت نمایید. خانه هوشمند هانتا با داشتن 10 سال سابقه و بیش از 500 پروژه تکمیل شده در سراسر کشور همیشه در حالت حرکت روبه جلو است و دائم برای رسیدن به هدف این شرکت که ” هر ایرانی یک خانه هوشمند” است قدم برمی دارد و سعی دارد با ارائه محصولات هوشمندسازی با کمترین قیمت امکان بهره مندی از خدمات خانه هوشمند را برای تمام مردم ایران فراهم آورد.