نمایشگاه صنعت برق ۹۹ بیستمن دوره آن امسال در تاریخ 23 تا 26 دی ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران واقع در خیابان سئول برگزار می شود. خانه هوشمند هانتا امسال نیز با تولید محصولات متنوع در زمینه هوشمندسازی ساختمان و سیستم مدیریت هوشمند ساختمان یا همان BMS قصد دارد مثلا سایر دوره های قبل که به لطف شما همراهان عزیر همیشه شلوغ ترین غرفه را به خود اختصاص داده است، با حضور قدرتمند دوباره به همراه دستاوردها و محصولات جدید خود بتواند جواب گوی لطف شما علاقمند به صنعت برق و هوشمندسازی باشد.

خانه هوشمند هانتا در نمایشگاه صنعت برق 99 چه محصولاتی را رونمایی می کند؟

در بیستمن نمایشگاه صنعت برق خانه هوشمند هانتا در یکی از بزرگ ترین غرفه های سالن میلاد غرفه 124 از تعداد زیادی از محصولات جدیدمان برای شما علاقمندان هوشمندسازی و صنعت برق رونمایی می کنیم. برای آشنایی شما با محصولات خانه هوشمند هانتا ویدیویی را تهیه کرده ایم تا شما را هر چه بیشتر با قابلیت ها و توانمندی های خانه هوشمند هانتا آشنا کنیم.

 

تاریخ نمایشگاه برق تهران 99

نمایشگاه صنعت برق 99 پس از به تعویق افتادن های فراوان که به دلیل شیوع ویروس کرونا اتفاق افتاد و تعطیلی فعالیت های شغلی در شهر تهران ، در نهایت قرار شد که در تاریخ 23 تا 26 دی ماه 99 در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شود. تاریخ نمایشگاه برق تهران 99 جوری تنظیم شده است که روز سه شنبه 23 دی ماه شروع و جمعه 26 دی ماه به پایان می رسد تا افرادی بیشتری از سراسر کشور فرصت حصور در نمایشگاه را داشته باشند.

غرفه خانه هوشمند هانتا

غرفه خانه هوشمند هانتا

آنچه باید درباره نمایشگاه برق تهران 99 بدانیم

نمايشگاه بين المللي صنعت برق ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركت هاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت برق برپا مي گردد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليت ها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند. خانه هوشمند هانتا نیز پیرو رسالت خود که همانا تولید محصول باکیفیت و به روز که توانایی رقابت با برترین برندهای جهان را داشته باشد با حضور قدرتمند در نمایشگاه صنعت برق قصد دارد نیاز های کشور در زمینه هوشمندسازی و سیستم مدیریت ساختمان را برآورده نماید.

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه صنعت برق

خانه هوشمند هانتا یکی از شرکت کنندگان ثابت نمایشگاه صنعت برق در این چند سال اخیر بوده است که امسال نیز در سالن میلاد منتظر حضور شما دوستان عزیز هستیم. لیست شرکت کنندگان نمایشگاه صنعت برق 99 را می توانید در سایت elecshow که مجری برگزاری این نمایشگاه است پیگیری نمایید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.