کلید هوشمند ایرانی که در رده کلید های هوشمند برندهای مطرح دنیا باشد و امکانات و ویژگی هایی مشابه محصولات روز دنیا را در اختیار ما قرار دهد، انتخاب بسیار مهمی است تا ما بتوایم از محصولی ایرانی با قیمت مناسب تر استفاده کنیم و در این شرایط تحریم و عدم پشتیبانی مناسب از طرف برندهای خارجی با استفاده از کلید روشنایی هوشمند ایرانی از مزایای وارنتی و خدمات پس از فروش مناسب بهره بگیریم.

برای شروع بحث در این مورد اول یک تعریف در مورد کلید هوشمند ارائه می دهیم:

کلید های هوشمند کلیدهای تاچی هستند که با لمس انگشت کار می کنند و قابلیت کنترل از طریق اپلیکشن موبایل را دارد و طراحی ظاهری آن ها نسبت به کلید های معمولی شکیل تر و به روز تر می باشد. از دیگر قابلیت های این کلیدها قابلیت سناریوپذیری و شخصی سازی براساس نیازهای مشتری می باشد.

کلید هوشمند ایرانی هانتا با داشتن قابلیت های متنوع و ویژگی های به روز امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. حال چرا باید کلید هوشمند ایرانی هانتا را انتخاب کنید و آن را جایگزین محصولات خارجی نماییم در ادامه مطلب به ویژگی های کلید روشنایی خانه هوشمند دانش بنیان هانتا نسبت به برندهای خارجی می پردازیم.

مزایای کلید روشنایی ایرانی هانتا نسبت به برندهای خارجی

۱-اندازه کلید متناسب با قوطی های استاندارد ابران

کلیدهای هوشمند خارجی به همراه قوطی مخصوص خودشان که با استاندارد قوطی های توکار ایران متفاوت می باشد ارائه می گردند که در صورت استفاده از این محصولات نیاز به کنده کاری دارید یا در صورتی که زیرساخت ساختمان انجام شده باشد شما نیاز دارید که در سیم کشی و قوطی کاری بنا تغییراتی را مطابق با برند خارجی که استفاده می کنید، انجام دهید در حالی که اگر از کلید هوشمند ایرانی هانتا استفاده کنید نیاز به هیچ تغییری در زیرساخت نداریم زیر اندازه کلیدها مطایق با قوطی استاندار ایران می باشد و شما تنها با اضافه کردن یک سیم دیتا به سیم کشی پایه می توانید از این کلیدهای هوشمند استفاده نمایید.

کلید هوشمند ایرانی                                                                                                     نصب کلید هانتا در قوطی کلیدهای سنتی

۲-قرار داشتن رله پشت کلید در کلید هوشمند هانتا

در کلیدهای هوشمند خارجی رله داخل تابلو برق خانه هوشمند قرار داده می شود که این مورد باعث می شود در هنگام روشن و خاموش کردن چراغ ها فرمان ابتدا به تابلو برق و سپس به رله ارسال شود و کلیدها با چند ثانیه تاخیر خاموش و روشن شود در حالی که در کلید هوشمند ایرانی هانتا به دلیل قرار گرفتن رله پشت کلید بلافاصله پس از تغییر وضعیت کلید هوشمند، چراغ ها روشن و خاموش می شود .

۳-سفارشی کردن کلید مطابق سلیقه مشتری

کلیدهای هوشمند هانتا کاملا قابلیت سفارشی سازی از نظر رنگ، آیکن های روی کلید و … را دارد و شما می توانید کلیدی مطابق سلیقه خود داشته باشید. همچنین می توانید با یک کلید هوشمند چند قابلیت را همزمان داشته باشید یا به اصلاح درخواست کلید مولتی تا ۱۸ پل را نمایید. به این صورت که در قالب یک کلید هم کنترل روشنایی،کنترل پرده، کلید ترموستات و .. را با هم در یک کلید هوشمند داشته باشید و تنها با داشتن یک کلید هوشمند تمام منزل را کنترل نمایید. برندهای خارجی محصولاتشان به ندرت قابلیت سفارشی سازی دارد و به صورت پک آماده و فقط در رنگ های خاص وارد کشور می شود که شما هیچ قدرت شخصی سازی را روی این محصولات ندارید.

کلید هوشمند روشنایی ایرانی

کلید هوشمند مشکی-طلایی هانتا شخصی سازی شده

۴- کلید هوشمند ایرانی هانتا مجهز به حافظه داخلی

کلید هوشمند هانتا مجهز به حافظ داخلی است و شما می توانید سناریو را مستقیما بر روی کلید تعریف نمایید. این قابلیت باعث می شود که کلید هوشمند بدون نیاز به تاچ پنل قابلیت اجرای سناریو های درخواستی را داشته باشد در حالی که در اکثر برندهای خارجی تعریف سناریو باید از طریق تاچ پنل  انجام گیرد و کلید بدون تاچ پنل قادر به اجرای سناریو نیست.

۵-قیمت بسیار مناسب تر کلید هوشمند ایرانی هانتا نسبت به برندهای خارجی

کلیدهای هوشمند خارجی قیمت بسیار بالایی دارند و برندهای چینی و خارجی حداقل قیمت محصولاتشان از یک میلیون تومان شروع می شود در حالی که

قیمت محصولات خانه هوشمند هانتا کمتر از یک چهارم محصولات خارجی است و تمام قابلیت های برندهای خارجی را نیز در اختیار ما قرار می دهد. 

۶- خدمات پس از فروش مناسب

محصولات برندهای خارجی با توجه به شرایط تحریم ها از گارنتی و خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار نیستند و از زمان درخواست و ثبت سفارش این محصولات تا آماده شدن و رسیدن محصول به دست مشتری زمان بسیار زیادی طول می کشد. محصولات خانه هوشمند هانتا کاملا ساخت داخل بوده و سیستم عامل صد درصد داخلی دارد که در محصولات داخلی کاملا بی رقیب است. خانه هوشمند هانتا با داشتن ۲۴ نمایندگی در سراسر کشور و همچنین ۲ سال وارانتی بی قید و شرط، مشتریان این برند ایرانی را کاملا راضی نگه می دارند.

ویژگی های کلید هوشمند هانتا

  • قابلیت اتصال به سنسور های تشخیص حرکت
  • فعال و غیر فعال شدن کلید ها بر حسب شدت نور
  • قابلیت زمان بندی جهت روشن شدن یا خاموش شدن
  • قابلیت زمان بندی روشن یا خاموش شدن به صورت دوره ای (برای مثال در مدت زمان روشن بودن سیستم هر ۱۰ دقیقه ۲ دقیقه خاموش شود یا بلعکس)
  • قابلیت قفل کردن
  • قابلیت کنترل از طریق تاچ پنل و اپلیکیشن (داخل واحد یا از راه دور)
  • مانند کلید های سنتی داخل همان قوطی های موجود در بازار، نصب می گردد.
  • امکان تعریف سناریو بر روی هر یک از پل های کلید به صورت مجزا وجود دارد.
  • قابلیت شخصی سازی لوگو پل های کلید

خانه هوشمند هانتا با تمام احترام به برندهای تازه کار بازار داخلی با داشتن ۱۰ سال سابق کار در زمینه هوشمند سازی و انجام پروژه های متنوع و بسیار مهمی همچون صندوق نوآوری ریاست جمهوری، در رقابت با برندهای خارجی به تولید محصول می پردازد و سعی دارد با به روزکردن محصولات خود از رقابت با برندهای قدرتمند جهانی عقب نماند و تکنولوژی روز را در اختیار علاقمندان به خانه هوشمند ایرانی هانتا قرار دهد.