سیستم امنیتی هوشمند منزل و انتخاب شرکت هوشمندسازی ساختمانی که بیشتری قابلیت های امنیت هوشمند منزل را با بهترین قیمت در اختیار ما قرار دهد، تا بتونیم با هزینه مناسب بهترین انتخاب را داشته باشیم و سیستم امنیتی هوشمند مناسب و کاربردی را انتخاب کنیم ، یکی از دغدغه های اغلب مشتریان می باشد.

خیلی وقت ها شما در مسافرت هستید، یا فرزندانتان تنها در منزل هستند یا پرستاری از آن ها مراقبت می کند که شما از نحوه رفتار و برخورد او آگاه نیست،یا شاید پدر و مادر پیری دارید که با توجه به ویژگی های شغلیتان نمی توانید زمان زیادی را با آن ها سپری کنید. در این شرایط چه راه حلی دارید؟

سیستم امنیتی هوشمند منزل با در اختیار گذاشتن قابلیت های لازم شما را قادر می سازد به راحتی اقدام به کنترل منزل خود در هر شرایط و هر مکانی نماید

مزایای سیستم امنیتی خانه هوشمند که ما در این مبحث بیان می کنیم براساس ویژگی های سیستم خانه هوشمند هانتا که برترین شرکت ایرانی در زمینه هوشمندسازی ساختمان است و به صورت بومی اقدام به طراحی سخت افزار و نرم افزار اختصاصی با قابلیت رقابت با برترین برندهای جهان کرده است، می باشد.

دوربین های مدار بسته هوشمند

آیا می دانید که می توانید کل خانه خود را از هرجای دنیا چک کنید؟ با استفاده از اپلیکیشن خانه هوشمند هانتا که هم نسخه آندروید و هم نسخه ios دارد، در تلفن هوشمند یا تبلت، می توانید فیلم های زنده و ضبط شده از دوربین های نظارت متصل را در داخل و خارج منزل خود مشاهده کنید. شما می توانید وضعیت فضای سبز منزل خود را ببیند، ودر صورت نیاز به آبیاری با فعال سازی سیستم آبیاری هوشمند هانتا آبیاری را شروع کنید. حیوان خانگی خود را از محل کار خود تماشا کنید یا اطراف منزل را قبل از خواب اسکن کنید و از هر مکانی و در هر ساعت از شب و روز به خانه خود دسترسی فوری خواهید داشت.

آیا می خواهید سطح امنیتی خود را به سطح بعدی برسانید؟ سیستم امنیتی هانتا در سه سطح تنظیم شده است و شما می توانید با بالابردن سطح امنیت منزل، تنظیمات را طوری انجام دهید که هنگام شناسایی هر حرکتی ، هشدار در دستگاه هوشمند خود دریافت کنید.

هشدار و قفل هوشمند در سیستم امنیتی هوشمند

محافظت از اموال در یک محیط امن می تواند به شما كمك كند كه در شب یا در زمان تعطیلات از استرس و نگرانی دور باشید. با داشتن سیستم هشدار یکپارچه ، می توانید به راحتی و بدون توجه به جایی که در آن هستید ، خانه خود را به راحتی با تلفن هوشمند خود مسلح کرده و خلع سلاح کنید. همچنین می توانید سیستم خود را برای انجام برخی اقدامات هنگام ایجاد زنگ خطر برنامه ریزی کنید. به عنوان مثال ، می توانید هشدارهای فوری را در دستگاه هوشمند خود دریافت کنید تا هرگونه دسترسی غیرمجاز را به شما اطلاع دهد و چراغ های بیرونی خود را برنامه ریزی کنید تا هنگام خاموش شدن زنگ هشدار روشن شود.

سیستم امنیتی هوشمند منزلاگر با عجله از خانه خارج شدید و مطمئن نبودید که ورودی های شما ایمن یا درها را قفل کرده اید، می توانید به راحتی وضعیت دستگاه هوشمند خود را بررسی کرده و در صورت لزوم درب های خود را از راه دور قفل یا باز کنید. همچنین ممکن است از خاموش بودن لوازم خانگی مانند اتو، تلویزیون و … مطمئن نباشد با استفاده از پریزهای هوشمند هانتا به راحتی و از طریق اپلیکیشن می توانید اقدام به قطع برق این لوازم نمایید.

شما همچنین می توانید تصمیم بگیرید که چه کسی به منزل شما دسترسی داشته باشد یا با ارتباط از راه دور با بازدید کنندگان از طریق یک واسطه ویدیویی هنگام زدن زنگ آیفون منزل شما، ارتباط  با مهمان از طریق تلفن همراهتان برقرار شود. نظارت و مدیریت افرادی که وارد خانه شما می شوند و از آن خارج می شوند ،در هر زمان و مکانی در اختیار شماست.

سناریوهای سیستم امنیتی هوشمند

نورپردازی هوشمند و تعریف سناریو هایی برای روشن و خاموش شدن چراغ ها در ساعت خاص و کشیدن پرده ها در طول روز و بستن آن ها هنگام شب نه تنها برای راحتی بیشتر و محیط اطراف شما بسیار عالی است بلکه این راه حل ها همچنین می توانند امنیت خانه شما را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند. این ویژگی در سیستم امنیتی هوشمند هانتا فراهم است و شما می توانید سناریویی تعریف کنید که هنگام صبح بدون حضور شما در منزل مثلا در ساعت 9 پرده ها کشیده و چراغ ها خاموش شود و از ساعت 6 عصر چراغ ها روشن شده و پرده بسته شوند تا سارقانی که اقدام به رصد منزل شما می نمایند نتوانند از خالی بودن منزل شما مطمئن شوند.

در خانه هوشمند هانتا، همچنین می توانید سناریوی رعب و وحشت را تعریف کنید به گونه ای که هنگام ورود سارقین چراغ ها روشن و خاموش شود، پرده های باز و بسته شوند،درها قفل شود موزیک وحشتناک پخش شود و به صورت خودکار با 110 تماس گفته شود و ورود غیرمجاز به منزل گزارش گردد.

سیستم امنیتی هوشمند منزل

از سایر مزیت های سیستم امنیتی هوشمند منزل هانتا می توان به مورارد زیر نیز اشاره کرد.

کنترل سیستم اعلام حریق هانتا

 •  قابلیت فعال سازی سیستم اعلام حریق توسط پنل اصلی، ریموت، اپلیکیشن، اینترنت و …
 •  قابلیت مانیتورینگ وضعیت سیستم اعلام حریق
 • امکان انتخاب عکس العمل سیستم اعلام حریق
 •  اعلام هشدار به شماره های تعریف شده برای سیستم

کنترل سیستم اعلام نشت گاز هانتا

 • قابلیت فعال سازی سیستم اعلام نشت گاز
 • قابلیت مانیتورینگ وضعیت سیستم اعلام نشت گاز
 •  امکان انتخاب عکس العمل سیستم اعلام نشت گاز
 • قطع گاز در صورت بروز هر گونه نشتی بصورت اتوماتیک
 • ارسال هشدار به شماره تلفن های تعریف شده برای سیستم

حفاظت از سیستم برق منزل (سیستم امنیت شبکه برق)

 • محافظت از تمامی وسایل برقی متصل به شبکه برق محیط
 • عدم نیاز به محافظ برق