پریز هوشمند چیست؟ بهترین پریز هوشمند ایرانی بازار کدام است؟ در هنگام خرید پریز هوشمند ایرانی به چه ویژگی هایی باید توجه کنیم؟ مزایای پریز هوشمند ایرانی نسبت به پریز هوشمند خارجی چیست؟ این سوالات مواردی است که در این مقاله قصد داریم به آن ها پاسخ دهیم و شما را هر چه بیشتر با ویژگی های این محصول آشنا کنیم.

پریز هوشمند چیست؟

پریز هوشمند ظاهری شبیه پریز های معمولی دارد ولی از نظر عملکرد بسیار متفاوت تر است. به ربان ساده پریز هوشمند وسیله ای است که به وسیله  آن می‌توانید لوازم برقی منزل تان را در خانه هوشمند از راه دور روشن یا خاموش نمایید. با اتصال وسایل برقی منزل به پریز هوشمند می توانید این وسایل را هوشمندانه مدیریت کنید. همچنین میزان مصرف انرژی لوازم برقی منزل را کنترل کنید و در مصرف انرژی صرفه جویی نمایید. برای نصب این پریز هوشمند نیازی نیست که سیم پیچی ساختمان را تغییر دهید کافی است یا پریز هوشمند هانتا را جایگزین پریز قبلی نمایید یا در یک سری از مدل ها پریز هوشمند را به پریز برقی معمولی منزل وصل کنید.

بهترین پریز هوشمند ایرانی

برای انتخاب بهترین پریز هوشمند ایرانی بازار باید به ویژگی هایی همچون طراحی به روز، کارایی، قابلیت کنترل از راه دور و همچنین قیمت محصول و خدمات پس از فروش آن توجه کنیم. با استفاده از پریز هوشمند ایرانی هانتا و اپلیکیشن هانتا که در دو نسخه آندروید و ای او اس ارائه شده است می توانید لوازم الکتریکی منزل خود را از هر کجا که هستید کنترل کنید. مهم نیست چقدر از خانه دور هستید، کلید روشن و یا خاموش کردن لوازم منزل در دست شماست. کافی است لوازم برقی منزل خود را به پریز هوشمند هانتا متصل کنید. پریز هوشمند ایرانی هانتا با طراحی به روز،قابلیت سناریوپذیری، کنترل از راه دور، نصب آسان و خدمات پس از فروش در سراسر کشور بی شک بهترین پریز برق ایرانی هوشمند است.

پریز هوشمند هانتا

                  پریز هوشمند هانتا

ویژگی پریز هوشمند ایرانی هانتا

1-کاهش مصرف انرژی:

از مزایای پریز هوشمند، صرفه جویی در مصرف برق می باشد. توسط اپلیکیشن و استفاده از این پریز می توان مصرف انرژی هر یک از دستگاه های متصل به پریز را در لحظه و با جزئیات دقیقی از جمله کیلو وات در ساعت مشاهده نمود.

2-ایمنی:

یکی دیگر از مزایای استفاده از پریز هوشمند، تامین ایمنی منزلتان می‌ باشد. هنگامی‌ که دستگاهی جریان زیادی از پریز بکشد، پریز برق هوشمند خود به‌ خود خروجی‌ را قطع می‌ نماید. به این ترتیب، می توان با این روش از بسیاری خطرات احتمالی جلوگیری کرد.

3- کنترل از راه دور:

با استفاده از پریز هوشمند و نصب اپلیکشن آندرویدی و ای او اس می توانید از راه دور لوازم برقی که به پریز متصل هستند را  روشن و خاموش کنید.

مزایای پریز هوشمند ایرانی هانتا نسبت به پریز هوشمند خارجی

  • خدمات پس از فروش در سراسر کشور
  • نصب سریع و آسان بدون نیاز به تغییر سیم کشی
  • امکان تعریف سناریو های مختلف برای روشن خاموش شدن خودکار بر اساس زمان ، دما ، نور و…
  • دارای نرم افزار اندروید و IOS برای کنترل بوسیله گوشی و تبلت
  • قیمت بسیار مناسب تر نسبت به محصولات خارجی
  • دارای سیستم امنیتی بالا مطابق با  استانداردها جهانی